Nokia 3210

3.9 (820 anmeldelser)

Nokia 3210 er en 4G funktionstelefon i grunge-sort design med dual-SIM funktionalitet. Den har 64 MB RAM, 128 MB intern hukommelse og mulighed for udvidelse via microSD-kort. Telefonen har et 2 MP kamera på bagsiden og en kompakt 2,4-tommer LCD-skærm. Fysisk tastatur og klassiske funktioner gør den velegnet til enkel kommunikation og daglig brug.

Nokia 3210 koster lige nu 560 kr. En stigning på 3,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 540 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 540 kr (09. maj 2026) og 560 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 560 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Nokia 3210 2.4" 128MB Grunge-sort
560 kr
Total: 560 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hmd Nokia 3210 4g Sort
599 kr
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nokia 3210 4G Grunge Grey
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Nokia 3210 (2024) 4G, Volte,
939 kr
+ fri fragt
Total: 939 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nokia