Noctua NH-U12S

Bedste pris
Stabil pris
501kr
939 krSPAR 47%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Noctua NH-U12S er en støjsvag CPU luftkøler med 1500 rpm-blæser, der leverer stabil luftstrøm ved et lavt støjniveau på op til 22,4 dBA. Køleren er kompatibel med en lang række Intel- og AMD-sokler, herunder AM5 og LGA 1700, og dens slanke 125 mm-profil gør den velegnet til både mellemstore og full tower-kabinetter. Kølepladen er fremstillet i rustfrit stål for pålidelighed og lang levetid.

Noctua NH-U12S koster lige nu 501 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 501 kr (09. maj 2026) og 501 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 501 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Noctua NH-U12S CPU Køler
501 kr
Total: 501 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Noctua NH-U12S CPU Luftkøler Max 22 dBA
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Noctua Nh-u12s Køler Brun, Rustfrit Stål
744 kr
Total: 744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Noctua NH-U12S CPU-fläkt
851 kr
Total: 851 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Noctua NH-U12S Processor-køler 1-pack 120 mm
939 kr
+ fri fragt
Total: 939 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Noctua
Kategori: Computer systemkølingsdele