Noctua NH-U12A CPU Cooler

Bedste pris
Stabil pris
755kr
1.299 krSPAR 42%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Noctua NH-U12A CPU cooler er det ideelle valg for dem, der søger en kombination af effektiv køling og lydsvag drift. Med sin elegante beige, brune og sølv finish passer den nemt ind i de fleste computeropsætninger. Dens design sikrer optimal varmeafledning, hvilket forlænger levetiden på din processor.

Noctua NH-U12A CPU Cooler koster lige nu 755 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 16,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 899 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 755 kr (04. maj 2026) og 899 kr (03. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 755 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Noctua NH-U12A CPU Køler
755 kr
Total: 755 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Noctua NH-U12A CPU Luftkøler Max 22 dBA
899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 938 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Noctua NH-U12 series NH-U12A Processor-køler 1-pack Brun Sølv 120 mm
909 kr
Total: 909 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Noctua Nh-u12a Cpu Cooler Køler Beige, Brun, Sølv
1.119 kr
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Noctua Nh-u12a Cpu Cooler Køler Beige, Brun, Sølv
1.119 kr
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Noctua NH-U12 series NH-U12A Processor-køler 1-pack Brun Sølv 120 mm
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Noctua
Kategori: Computer systemkølingsdele