Noctua NH-U12A chromax.black

Bedste pris
Stabil pris
854kr
1.419 krSPAR 40%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Noctua NH-U12A chromax.black er en CPU-luftkøler i sort design, der passer til en lang række AMD- og Intel-sokler, herunder AM4, AM5, LGA1700 og flere. Køleren har et maksimalt støjniveau på 22,6 dBA og en luftgennemstrømning på op til 102,1 m³/h. Ideel til dig, der ønsker effektiv og støjsvag luftkøling til din processor.

Noctua NH-U12A chromax.black koster lige nu 854 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 44 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 854 kr (09. maj 2026) og 854 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 854 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Noctua NH-U12A Kølere
854 kr
Total: 854 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Noctua NH-U12A chromax.black CPU Luftkøler Max 23 dBA
969 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.008 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Noctua NH-U12A chromax.black CPU-køler Det østrigske firma
1.185 kr
Total: 1.185 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Noctua Nh-u12a Chromax.black Luftkøler Noir, Sort
1.244 kr
Total: 1.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Noctua U12A chromax.black CPU-Køler 120mm
1.419 kr
+ fri fragt
Total: 1.419 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Noctua