Noctua NH-D15S chromax.black CPU Luftkøler

Bedste pris
Stabil pris
729kr
1.199 krSPAR 39%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Noctua NH-D15S chromax.black er en effektiv CPU luftkøler med 220 W TDP, der sikrer stabil køling under langvarige høje belastninger. Den har en støjsvag 140 mm blæser med op til 1500 rpm og et maksimalt støjniveau på 24,6 dB. Luftgennemstrømningen på 140,2 m³/t forbedrer temperaturkontrollen. Køleren har holdbar kobberbund og aluminiumslameller samt bred sokkelunderstøttelse til både Intel og AMD, inkl. AM5 og LGA1700.

Noctua NH-D15S chromax.black CPU Luftkøler koster lige nu 729 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 72 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 729 kr (09. maj 2026) og 729 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 729 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Noctua NH-D15S Kølere
729 kr
Total: 729 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Noctua NH-D15S chromax.black CPU Luftkøler Max 25 dBA
849 kr
+ 39 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Noctua Nh-d15s Chromax.black Cpu Cooler 140mm Køler Krom, Sort
994 kr
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Noctua chromax NH-D15S Processor-køler 1-pack Sort 140 mm
1.199 kr
+ fri fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Noctua