Noctua NH-D15S

4.8 (821 anmeldelser)
Noctua NH-D15S
Bedste pris
Stabil pris
660kr
1.050 krSPAR 37%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Noctua NH-D15S er en effektiv processor-køler designet til at holde din CPU kølig under intense opgaver. Med en 150 mm blæser og en nikkelbelagt kobberbase sikrer den optimal varmeafledning. Kompatibel med en bred vifte af sockets, er den ideel til både gaming og professionelt brug.

Noctua NH-D15S koster lige nu 660 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 704 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 660 kr (04. maj 2026) og 704 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 660 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Noctua NH-D15S CPU Køler
660 kr
Total: 660 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Noctua NH-D15S Processor-køler 1-pack Sølv 150 mm
688 kr
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Noctua NH-D15S CPU Luftkøler Max 25 dBA
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Noctua Nh-d15s Køler Kobberfarve, Metallic
786 kr
Total: 786 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Noctua Nh-d15s Køler Kobberfarve, Metallic
899 kr
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Noctua NH-D15S Processor-køler 1-pack Sølv 150 mm
1.029 kr
+ fri fragt
Total: 1.029 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Noctua NH-D15S-CPU-køler
1.050 kr
Total: 1.050 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Noctua
Kategori: Computer systemkølingsdele