Noctua NH-D15 G2 LBC

4.8 (182 anmeldelser)

Noctua NH-D15 G2 LBC er en kraftfuld CPU-køler, der passer til både AMD og Intel sokler. Den leverer effektiv varmeafledning med dobbelte 140 mm blæsere og en præcisionskobberbase. Perfekt til både gaming- og arbejdsstationer, sikrer den lavt støjniveau og pålidelig ydeevne.

Noctua NH-D15 G2 LBC koster lige nu 1.160 kr. En stigning på 2,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.128 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.128 kr (09. april 2026) og 1.160 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.160 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Noctua NH-D15 G2 LBC CPU Køler for AMD
1.160 kr
Total: 1.160 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Noctua NH-D15 G2 LBC CPU Luftkøler
1.169 kr
+ fri fragt
Total: 1.169 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Noctua NH-D15 G2 LBC CPU Køler 1-pack Brun Sølv 140 mm
1.224 kr
Total: 1.224 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Noctua Nh-d15 G2 Lbc Luftkøler Beige, Brun
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Noctua Nh-d15 G2 Lbc Luftkøler Beige, Brun
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Noctua NH-D15 G2 LBC CPU Køler 1-pack Brun Sølv 140 mm
1.499 kr
+ fri fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.1%

Specifikationer

Mærke: Noctua
Kategori: Computer systemkølingsdele