Noctua NH-D15 G2 HBC CPU Køler for Intel

Bedste pris
Stabil pris
948kr
1.589 krSPAR 40%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Noctua NH-D15 G2 HBC CPU Køler er en luftkøler med to PWM-blæsere, der leverer støjsvag luftstrøm op til 155,6 m3/t. Otte varmerør og kobberbund øger varmeoverførslen, og køleren understøtter op til 250 W TDP. Den passer til flere Intel og AMD sockets og har et kompakt fodaftryk, der gør den velegnet til de fleste tårne og rack.

Noctua NH-D15 G2 HBC CPU Køler for Intel koster lige nu 948 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 72 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 948 kr (09. maj 2026) og 948 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 948 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Noctua NH-D15 G2 HBC CPU Køler for Intel
948 kr
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Noctua NH-D15 G2 HBC CPU Luftkøler
1.169 kr
+ fri fragt
Total: 1.169 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Noctua Nh-d15 G2 Hbc Luftkøler Beige, Brun
1.369 kr
Total: 1.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Noctua NH-D15 G2 HBC CPU Køler 1-pack Brun Sølv 140 mm
1.589 kr
+ fri fragt
Total: 1.589 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Noctua