Noctua NH-D15

4.9 (2 anmeldelser)
Noctua NH-D15
Bedste pris
Stabil pris
690kr
1.180 krSPAR 42%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Noctua NH-D15 er en højtydende CPU-køler designet til at levere effektiv varmeafledning med lavt støjniveau. Udstyret med et dobbelt tårndesign og 140 mm blæsere, sikrer denne køler optimal kompatibilitet med både AMD og Intel sockets. Ideel til entusiaster og dem, der kræver stille og pålidelig køling til deres system.

Noctua NH-D15 koster lige nu 690 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 18,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 849 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 690 kr (04. maj 2026) og 849 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 690 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Noctua NH-D15 CPU Køler
690 kr
Total: 690 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Noctua NH-D15 CPU Luftkøler Max 24 dBA
849 kr
+ 39 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Noctua Nh-d15 Køler Beige, Brun, Stål
994 kr
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Noctua Nh-d15 Køler Beige, Brun, Stål
994 kr
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Noctua NH-D15 Processor-køler 1-pack 140 mm
1.179 kr
+ fri fragt
Total: 1.179 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Noctua NH-D15 Processor-køler
1.180 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.229 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Noctua
Kategori: Computer systemkølingsdele
color: Black, Brown, White