Nobø NTL4N El-radiator

Nobø NTL4N el-radiatoren kombinerer moderne design med effektiv opvarmning. Med en effekt på 250W og topudslip tilpasser den sig smukt til ethvert interiør, og den præcise termostat sikrer optimal energiforbrug. Perfekt til mindre rum op til 3 m².

Nobø NTL4N El-radiator koster lige nu 948 kr. En stigning på 0,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 942 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 942 kr (07. april 2026) og 1.050 kr (11. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 948 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
NOBØ El-varmepanel Top 40 cm 250W 230V, Hvid
948 kr
+ 39 kr fragt
Total: 987 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Nobø varmepanel 250W 230V uden termostat
1.051 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.100 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
El-Varmepanel Ntl4N 02 250W 230V
1.078 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.117 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Nob elradiator Top hj , hj model, 250W 230V
1.170 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.209 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Nobø NTL4N elradiator med topvarme, 230V, 250W, 2-6 m²
1.199 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Nobø NTL4N elradiator med topvarme, 230V, 250W, 2-6 m²
1.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Nobø NTL4N elradiator med topvarme, 230V, 250W, 2-6 m²
1.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Nobø NTL4N elradiator med topvarme, 230V, 250W, 2-6 m²
1.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Nobø NTL4N elradiator med topvarme, 230V, 250W, 2-6 m²
1.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nobø
Kategori: Varmeapparater