Nobø NTL4N el-radiator 400V/500W

Nobø NTL4N el-radiatoren er en effektiv og pålidelig varmeløsning til både hjem og sommerhus. Med sit topvarme-design sikrer den jævn og behagelig varmefordeling i rum op til 7 m². Dens elegante hvide finish gør den til en diskret tilføjelse til alle rum.

Nobø NTL4N el-radiator 400V/500W koster lige nu 959 kr. En stigning på 1,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 948 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 948 kr (16. marts 2026) og 959 kr (24. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 959 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
NOBØ El-varmepanel Top 40 cm 500W 400V, Hvid
959 kr
+ 39 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Nobø varmepanel 500W 400V uden termostat
1.055 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.104 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
El-Varmepanel Ntl4N 05 500W 400V
1.082 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.121 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Nobø el-radiator NTL4N topvarme 400V/500W, hvid, 7 m²
1.399 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Nobø el-radiator NTL4N topvarme 400V/500W, hvid, 7 m²
1.399 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Nobø el-radiator NTL4N topvarme 400V/500W, hvid, 7 m²
1.399 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Nobø el-radiator NTL4N topvarme 400V/500W, hvid, 7 m²
1.399 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Nobø el-radiator NTL4N topvarme 400V/500W, hvid, 7 m²
1.399 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.1%

Specifikationer

Mærke: Nobø
Kategori: Varmeapparater