Nobø NTL4N 500W

Nobø NTL4N el-varmepanel kombinerer et tidløst design med højeffektive opvarmningsfunktioner. Med en af markedets mest præcise termostater og topudslip, sikrer den en jævn varmefordeling i rummet. Det elegante, hvide design passer perfekt ind i enhver moderne boligindretning.

Nobø NTL4N 500W koster lige nu 959 kr. En stigning på 1,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 948 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 948 kr (07. april 2026) og 1.019 kr (11. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 959 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
NOBØ El-varmepanel Top 40 cm 500W 230V, Hvid
959 kr
+ 39 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Nobø varmepanel 500W 230V uden termostat
1.055 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.104 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Nob elradiator Top hj , hj model, 500W 230V
1.077 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.116 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
El-Varmepanel Ntl4N 05 500W 230V
1.082 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.121 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Nobø NTL4N elradiator med topvarme, 230V, 500W, 5-8 m²
1.099 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Nobø NTL4N elradiator med topvarme, 230V, 500W, 5-8 m²
1.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Nobø NTL4N elradiator med topvarme, 230V, 500W, 5-8 m²
1.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Nobø NTL4N elradiator med topvarme, 230V, 500W, 5-8 m²
1.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Nobø NTL4N elradiator med topvarme, 230V, 500W, 5-8 m²
1.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nobø
Kategori: Varmeapparater