Nobø NFK4N El-radiator

4.5 (74 anmeldelser)

Nobø NFK4N el-radiator er en effektiv opvarmningsløsning til hjemmet eller sommerhuset. Med frontudslip sikres en hurtig varmeudbredelse, mens det moderne design passer ind i enhver indretning. Du kan nemt justere temperaturen ved at tilføje en termostat, så du har fuld kontrol over varmen.

Nobø NFK4N El-radiator koster lige nu 1.262 kr. En stigning på 29,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 978 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 978 kr (03. maj 2026) og 1.279 kr (05. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.262 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
NOBØ El-varmepanel Front 40 cm 1250W 400V, Hvid
1.262 kr
+ fri fragt
Total: 1.262 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Nobø varmepanel 1250W 400V uden termostat
1.265 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.314 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
El-Varmepanel Nfk4N 12 1250W 400V
1.298 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.337 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Nobø el-radiator NFK4N frontvarme 400V/1250W, hvid, 19 m²
1.599 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.748 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Nob elradiator Front , hj model, 1250W 400V
1.626 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.665 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Nobø el-radiator NFK4N frontvarme 400V/1250W, hvid, 19 m²
1.999 kr
+ 149 kr fragt
Total: 2.148 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Nobø el-radiator NFK4N frontvarme 400V/1250W, hvid, 19 m²
2.199 kr
+ 149 kr fragt
Total: 2.348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Nobø el-radiator NFK4N frontvarme 400V/1250W, hvid, 19 m²
2.199 kr
+ 149 kr fragt
Total: 2.348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Nobø el-radiator NFK4N frontvarme 400V/1250W, hvid, 19 m²
2.199 kr
+ 149 kr fragt
Total: 2.348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Glen Dimplex
Kategori: Varmeapparater