Nobø NFK4N El-radiator

4.5 (74 anmeldelser)

Nobø NFK4N el-radiatoren er en effektiv løsning til opvarmning af hjemmet. Med en effekt på 2000W og frontudslip sikrer den hurtig og jævn varmefordeling. Dens elegante hvide design med bløde hjørner passer perfekt til moderne indretninger og gør den ideel til både hjem og sommerhus.

Nobø NFK4N El-radiator koster lige nu 1.409 kr. En stigning på 1,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.392 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.392 kr (07. april 2026) og 1.409 kr (06. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.409 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
NOBØ El-varmepanel Front 40 cm 2000W 230V, Hvid
1.409 kr
+ fri fragt
Total: 1.409 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Nobø varmepanel 2000W 230V uden termostat
1.450 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
El-Varmepanel Nfk4N 20 2000W 230V
1.488 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.527 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Nob elradiator Front hj , hj model, 2000W 230V
1.714 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.753 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Nobø NFK4N elradiator med frontvarme, 230V, 2000W, 27-31 m²
1.799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Nobø NFK4N elradiator med frontvarme, 230V, 2000W, 27-31 m²
1.799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Nobø NFK4N elradiator med frontvarme, 230V, 2000W, 27-31 m²
1.799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Nobø NFK4N elradiator med frontvarme, 230V, 2000W, 27-31 m²
1.899 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Nobø NFK4N elradiator med frontvarme, 230V, 2000W, 27-31 m²
2.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nobø
Kategori: Varmeapparater