Nobø NFK4N el-radiator

4.5 (74 anmeldelser)

Nobø NFK4N el-radiatoren sikrer hurtig og jævn opvarmning med sin frontvarmefunktion. Med en kapacitet på 1500W er den ideel til rum op til 23 m². Denne pålidelige el-radiator er perfekt til både hjem og sommerhus for at opnå behagelig varme.

Nobø NFK4N el-radiator koster lige nu 1.270 kr. En stigning på 15,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.098 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.098 kr (10. april 2026) og 1.270 kr (24. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.270 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
NOBØ El-varmepanel Front 40 cm 1500W 230V, Hvid
1.270 kr
+ fri fragt
Total: 1.270 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Nobø varmepanel 1500W 230V uden termostat
1.319 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.368 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
El-Varmepanel Nfk4N 15 1500W 230V
1.354 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.393 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Nobø NFK4N elradiator med frontvarme, 230V, 1500W, 15-22 m²
1.399 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Nobø NFK4N elradiator med frontvarme, 230V, 1500W, 15-22 m²
1.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Nobø NFK4N elradiator med frontvarme, 230V, 1500W, 15-22 m²
1.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Nob elradiator Front hj , hj model, 1500W 230V
1.530 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.569 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Nobø NFK4N elradiator med frontvarme, 230V, 1500W, 15-22 m²
1.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Nobø NFK4N elradiator med frontvarme, 230V, 1500W, 15-22 m²
1.799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nobø
Kategori: Varmeapparater