Nobø NFK4N El-radiator

4.5 (80 anmeldelser)

Nobø NFK4N el-radiatoren kombinerer effektiv opvarmning med et moderne, hvidt design. Med sin frontudslipsteknologi sikrer den jævn varmefordeling, ideel til både små og mellemstore rum. Den præcise termostat garanterer optimal energieffektivitet, hvilket gør den til et pålideligt valg for dit hjem.

Nobø NFK4N El-radiator koster lige nu 908 kr. En stigning på 1,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 897 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 897 kr (07. april 2026) og 953 kr (11. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 908 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
NOBØ El-varmepanel Front 40 cm 250W 230V, Hvid
908 kr
+ 39 kr fragt
Total: 947 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Nobø varmepanel 250W 230V uden termostat
1.001 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.050 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
El-Varmepanel Nfk4N 02 250W 230V
1.027 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.066 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Nobø NFK4N elradiator med frontvarme, 230V, 250W, 2-6 m²
1.099 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Nob elradiator Front hj , hj model, 250W 230V
1.115 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.154 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Nobø NFK4N elradiator med frontvarme, 230V, 250W, 2-6 m²
1.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Nobø NFK4N elradiator med frontvarme, 230V, 250W, 2-6 m²
1.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Nobø NFK4N elradiator med frontvarme, 230V, 250W, 2-6 m²
1.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Nobø NFK4N elradiator med frontvarme, 230V, 250W, 2-6 m²
1.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nobø
Kategori: Varmeapparater
funktioner: Med termostat