Nobø NFK4N 10 1000W 400V

4.5 (84 anmeldelser)

Nobø NFK4N el-radiator er designet til effektiv opvarmning af dit hjem eller sommerhus. Med frontudslip sikrer denne model en direkte og jævn varmefordeling. Den kræver en ekstern termostat for præcis temperaturstyring, hvilket gør den fleksibel for forskellige behov.

Nobø NFK4N 10 1000W 400V koster lige nu 1.028 kr. En stigning på 6,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 969 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 969 kr (27. marts 2026) og 1.083 kr (11. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.028 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
NOBØ El-varmepanel Front 40 cm 1000W 400V, Hvid
1.028 kr
+ fri fragt
Total: 1.028 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Nobø varmepanel 1000W 400V uden termostat
1.083 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.132 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Nob elradiator Front , hj model, 1000W 400V
1.086 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.125 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
El-Varmepanel Nfk4N 10 1000W 400V
1.111 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.150 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Nobø el-radiator frontvarme 400V/1000W, hvid, 15 m²
1.399 kr
+ 35 kr fragt
Total: 1.434 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Nobø el-radiator frontvarme 400V/1000W, hvid, 15 m²
1.399 kr
+ 35 kr fragt
Total: 1.434 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Nobø el-radiator frontvarme 400V/1000W, hvid, 15 m²
1.499 kr
+ 35 kr fragt
Total: 1.534 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Nobø el-radiator frontvarme 400V/1000W, hvid, 15 m²
1.599 kr
+ 35 kr fragt
Total: 1.634 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Nobø el-radiator frontvarme 400V/1000W, hvid, 15 m²
1.699 kr
+ 35 kr fragt
Total: 1.734 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nobø
Kategori: Varmeapparater
funktioner: Med termostat