Nobo Impression Pro

Nobo Impression Pro er et magnetisk whiteboard på 120x90 cm med en glat Nano-Clean ståloverflade, der nemt kan tørres ren selv efter intensiv brug. Den magnetiske ståloverflade gør det muligt at fastgøre plancher og noter uden brug af tape. Tavlen har et moderne, slankt rammedesign og InvisaMount monteringssystem, så montering er let og fastgøringen skjult. Egnet til møde- og undervisningslokaler.

Nobo Impression Pro koster lige nu 722 kr. En stigning på 4,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 690 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 690 kr (09. maj 2026) og 722 kr (17. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 722 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nobo Impression Pro stål magnetisk whiteboard 120x90cm
722 kr
+ 210 kr fragt
Total: 932 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Nobo Whiteboard Impression Pro Nano Clean™ magnetisk tavle 120x90 cm
839 kr
Total: 839 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Nobo Whiteboard Impression Pro Nano Clean Steel Magnetisk 120x90cm
931 kr
Total: 931 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Nobo Whiteboardtavle Impression Pro 120x90cm.
1.869 kr
+ fri fragt
Total: 1.869 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nobo
Kategori: Whiteboards