Nobo Impression Pro 31" glastavle

Nobo Impression Pro 31" glastavle har en magnetisk, hærdet sikkerhedsglasoverflade, der gør den velegnet til hyppig brug. Den rammeløse tavle har InvisaMount™ monteringssystem og en ultra sletbar glasoverflade med høj modstand mod blækpletter, pennemærker og ridser. Tavlen måler 68x38 cm og er i brillant hvid, hvilket giver et elegant udtryk til kontor eller mødelokale.

Nobo Impression Pro 31" glastavle koster lige nu 529 kr. En stigning på 0,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 528 kr. Vores prishistorik bygger på 57 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 528 kr (25. juni 2026) og 549 kr (30. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 529 kr hos Officely.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Officely.dk favicon
Officely.dk
Glastavle Diamond widescreen 31 hvid
529 kr
+ fri fragt
Total: 529 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Nobo Whiteboard glastavle Widescreen 31"
549 kr
Total: 549 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nobo Impression Pro magnetisk whiteboard glastavle 31" 68x38 cm Brilliant hvid
652 kr
+ 39 kr fragt
Total: 691 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Nobo Glastavle Widescreen 68x38 Cm 31 tommer Hvid
681 kr
Total: 681 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nobo
Kategori: Skrivetavler