Nobo Glastavle Widescreen 99x56cm 45’’ Hvid

Nobo Glastavle Widescreen 99x56cm 45’’ Hvid er en magnetisk whiteboard glastavle med et elegant rammeløst design og aftagelig penholder. Tavlen har en tempereret sikkerhedsglasoverflade, der er velegnet til hyppig brug takket være ultrahøj udviskelighed og modstandsdygtighed over for blækpletter, pennemærker og ridser. InvisaMount™ monteringssystemet gør montering enkel og skjult bag tavlen, så den fremstår stilren i mødelokaler og kontorer.

Nobo Glastavle Widescreen 99x56cm 45’’ Hvid koster lige nu 918 kr. En stigning på 1,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 901 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 901 kr (12. juni 2026) og 919 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 918 kr hos Officely.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Officely.dk favicon
Officely.dk
Glastavle Diamond widescreen 45 hvid
918 kr
+ fri fragt
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Nobo Whiteboard glastavle Widescreen 45"
919 kr
Total: 919 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Nobo Glastavle Widescreen 99x56cm 45’’ Hvid
1.244 kr
Total: 1.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nobo Impression Pro magnetisk whiteboard glastavle 45" 100x56 cm Brilliant hvid
1.353 kr
+ fri fragt
Total: 1.353 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nobo
Kategori: Skrivetavler