Nobo Flipover Classic Nano Clean mobil

Nobo Flipover Classic Nano Clean mobil er en flipover med magnetisk, lakeret ståloverflade, der egner sig til både mødelokaler og undervisningsrum. Tavlen har justerbar højde fra 1625 til 1950 mm, hvilket gør den velegnet til både siddende og stående brug. Låselige hjul sikrer nem mobilitet og stabilitet, mens integreret pennebakke og justerbare kroge holder markere og flipoverblokke klar. Tavlen måler 1000x700 mm i portrætformat.

Nobo Flipover Classic Nano Clean mobil koster lige nu 1.699 kr. En stigning på 3,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.642 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.642 kr (10. maj 2026) og 1.699 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.699 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Nobo Flipover Classic Nano Clean™ mobil
1.699 kr
Total: 1.699 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Flipover gulvmodel NanoClean mobil lakeret WB
1.718 kr
+ fri fragt
Total: 1.718 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Nobo Classic Fritstående 1000 X 700 Mm Blå, Sølv, Hvid
1.869 kr
Total: 1.869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nobo Impression Pro Flipover mobil med magnetisk, lakeret stål whiteboardtavle
1.898 kr
+ fri fragt
Total: 1.898 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Flipover Nobo Mobil Nanoclean Lakeret WB
2.054 kr
+ fri fragt
Total: 2.054 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nobo
Kategori: Barytonhorn