Nobo Flipover Classic melamin trefod

Nobo Flipover Classic melamin trefod er en funktionel flipover med ikke-magnetisk melaminoverflade, velegnet til let brug. Den har højdejusterbare ben og en smal ramme, som maksimerer skrivefladen. Flipoveren leveres med en rummelig pennebakke under tavlen og er ideel til præsentationer og møder, hvor fleksibilitet og enkelhed er i fokus.

Nobo Flipover Classic melamin trefod koster lige nu 747 kr. En stigning på 0,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 746 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 746 kr (12. maj 2026) og 747 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 747 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Nobo Flipover Classic melamin trefod
747 kr
Total: 747 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Flipover gulvmodel Basic m/3 ben melamin WB
915 kr
+ fri fragt
Total: 915 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Flipover Nobo, ikke-magnetisk gulvmodel m 3 ben
1.124 kr
+ fri fragt
Total: 1.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Flipover Nobo Basic 3 ben
1.143 kr
+ fri fragt
Total: 1.143 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nobo Flipover Classic melamin overflade på trefods stativ, ikke magnetisk
1.320 kr
+ fri fragt
Total: 1.320 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nobo
Kategori: Staffelier