NKT kabelbøjle 26 mm 2 lapper forzinket

Bedste pris
Stabil pris
6kr
639 krSPAR 99%
hos vvsfittings.dk
På lagerLaveste

NKT kabelbøjle 26 mm med 2 lapper er fremstillet af halvhårdt båndstål med varmgalvaniseret overflade. Bøjlen bruges til oplægning og fastholdelse af kabler og rør både inde og ude. Leveres i en pakke med 100 stk og har en dimension på 26 mm. Velegnet til installationsopgaver, hvor holdbarhed og stabil montering er vigtig.

NKT kabelbøjle 26 mm 2 lapper forzinket koster lige nu 6 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 99,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 5.460 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 6 kr (14. juli 2026) og 5.460 kr (06. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 6 kr hos vvsfittings.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Kabelbøjle 26 M/2 Lap. Bøjle Nummer 26 Forzinket M/2
6 kr
+ 79 kr fragt
Total: 85 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Kabelbøjle, 26 mm, m/2 lapper 100 stk
563 kr
+ 39 kr fragt
Total: 602 kr
På lager
Leveringstid: 115-120 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Kabelbøjle, 26 mm, m/2 lapper 100 stk
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 115-120 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Kabelbøjle med 2 lapper 26 mm
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 115-120 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Kabelbøjle, 26 mm, m/2 lapper 100 stk
625 kr
+ 39 kr fragt
Total: 664 kr
På lager
Leveringstid: 115-120 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
NKT kabelbøjle, 2 lapper, forzinket, 100 stk, 26mm
639 kr
+ 39 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 115-120 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: NKT
Kategori: Elektronik