NKT Climate G3 spunskrue

Bedste pris
Stabil pris
726kr
1.159 krSPAR 37%
hos Globaltools.dk
På lagerLaveste

NKT Climate G3 spunskrue med målene 6,0 x 200 mm er designet til udendørs brug, især i trykimprægneret træ, hvor høj korrosionsbeskyttelse er påkrævet. Skruens TX30 kærv og High Performance spids gør den nem at anvende i forskellige træmaterialer.

NKT Climate G3 spunskrue koster lige nu 726 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 729 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 726 kr (02. juli 2026) og 729 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 726 kr hos Globaltools.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
NKT Climate G3 spunskrue, undersænket 6,0x200mm 100stk
726 kr
+ 39 kr fragt
Total: 765 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
NKT Spun+ universalskrue G3 UH TX30 6,0×200, 100st
726 kr
+ 49 kr fragt
Total: 775 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
NKT spunskrue med undersænket hoved, Climate G3, 6,0 x 200 mm, 100 stk
769 kr
+ 39 kr fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, Ø6,0x200 mm, 100 stk
1.159 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: NKT Fasteners
Kategori: Skruer