NKT Climate G3 Spunskrue

Bedste pris
Stabil pris
338kr
675 krSPAR 50%
hos Globaltools.dk
På lagerLaveste

NKT Climate G3 spunskrue er designet til udendørs applikationer med høj korrosionsbeskyttelse og ekstra lang levetid. Skruen ø6,0x180 mm med TX30 kærv er ideel til trykimprægneret træ, når imprægneringsmidlet er tørt, hvilket sikrer en holdbar og stabil montering.

NKT Climate G3 Spunskrue koster lige nu 338 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 338 kr (01. marts 2026) og 338 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 338 kr hos Globaltools.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Universalskrue SPUN®+, CLIMATE®-G3 TX30 6,0 x 180 mm 100 Stk
338 kr
+ 49 kr fragt
Total: 387 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
NKT Climate G3 spunskrue, undersænket 6,0x180mm 100stk
338 kr
+ 35 kr fragt
Total: 373 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
NKT spunskrue med undersænket hoved, Climate G3, 6,0 x 180 mm, 100 stk
589 kr
+ 35 kr fragt
Total: 624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, Ø6,0x180 mm, 100 stk
599 kr
+ 35 kr fragt
Total: 634 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
ITW SPUN®+, CLIMATE®-G3 Universalskrue 6,0 x 180
675 kr
+ 49 kr fragt
Total: 724 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: NKT Fasteners
Kategori: Hjem og have