NKT Climate G3 spunskrue

5.0 (9 anmeldelser)

NKT Climate G3 spunskrue med en dimension på 4,5x30 mm er ideel til udendørs konstruktioner. Med et undersænket hoved og Torx 20 kærv tilbyder skruen en pæn finish og nem iskruning. Den avancerede korrosionsbeskyttelse sikrer langvarig holdbarhed, perfekt til anvendelse i trykimprægneret træ, når imprægneringsmidlet er tørt.

NKT Climate G3 spunskrue koster lige nu 156 kr. En stigning på 2,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 152 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 152 kr (03. juli 2026) og 156 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 156 kr hos Globaltools.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
NKT Spun+ universalskrue G3 UH TX20 4,5×30, 500stk
156 kr
+ 49 kr fragt
Total: 205 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,5x30 mm, 200 stk
159 kr
+ 39 kr fragt
Total: 198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
NKT Spun+ High-Speed Climate G3 skrue UH, TX 20, 30 mm/4,5 mm
165 kr
+ 39 kr fragt
Total: 204 kr
På lager
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,5x30 mm, 200 stk
179 kr
+ 39 kr fragt
Total: 218 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,5x30 mm, 200 stk
179 kr
+ 39 kr fragt
Total: 218 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,5x30 mm, 200 stk
179 kr
+ 39 kr fragt
Total: 218 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,5x30 mm, 200 stk
189 kr
+ 39 kr fragt
Total: 228 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,5x30 mm, 200 stk
189 kr
+ 39 kr fragt
Total: 228 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
NKT Climate-G3 spånskrue 4,5x30 mm undersænket hoved til udendørs fuldgevind Torx 20 500 stk pr. pakke
230 kr
+ 79 kr fragt
Total: 309 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
NKT Climate-G3 spånskrue 4,5x30 mm undersænket hoved til udendørs fuldgevind Torx 20 500 stk pr. pakke
271 kr
+ 78 kr fragt
Total: 349 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
ITW SPUN®+, CLIMATE®-G3 Universalskrue 4,5 x 30
280 kr
+ 49 kr fragt
Total: 329 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.6%

Specifikationer

Mærke: NKT Fasteners
Kategori: God Pris