Nintendo Switch 2 Pro Resident Evil Requiem Edition Controller

Bedste pris
Stabil pris
693kr
1.042 krSPAR 33%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Nintendo Switch 2 Pro Resident Evil Requiem Edition Controller er en trådløs gamepad til Nintendo Switch 2. Den har funktionstaster som Capture button, D-måtte og Hjemknap samt GL/GR-knapper, du kan tildele efter eget valg. Forbindelsen sker via Bluetooth, og controlleren oplades med USB Type-C. Den indbyggede lithium-ion batteriteknologi sikrer trådløs frihed under spillet. Controlleren er sort og designet til komfort og præcision, så du kan tage kontrollen i dine yndlingsspil.

Nintendo Switch 2 Pro Resident Evil Requiem Edition Controller koster lige nu 693 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 744 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 693 kr (16. juli 2026) og 744 kr (13. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 693 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Nintendo Switch 2 Pro Resident Evil Requiem Edition Controller Nintendo Switch 2 Sort
693 kr
Total: 693 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nintendo Switch 2 Pro Resident Evil Requiem Wireless Controller
708 kr
+ 39 kr fragt
Total: 747 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Nintendo Switch 2 Pro Controller Resident Evil
960 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Nintendo Pad Switch 2 Pro Controller Resident Evil
1.029 kr
+ fri fragt
Total: 1.029 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Nintendo Switch 2 Pro-controller til Resident Evil
1.042 kr
Total: 1.042 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nintendo
Kategori: Spilcontrollere