Nintendo Joy-Con Pair Pastel Pink/Pastel Yellow

Denne Nintendo Joy-Con controller-pakke bringer farve til din Nintendo Switch med sin pastelpink og pastelgule design. De trådløse controllere giver dig frihed til at bevæge dig frit, mens ergonomiske funktioner sikrer komfort selv under lange spilsessioner. Skab en unik gaming-oplevelse med deres præcise kontrol og responsive feedback.

Nintendo Joy-Con Pair Pastel Pink/Pastel Yellow koster lige nu 550 kr. En stigning på 5,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 524 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 524 kr (16. april 2026) og 550 kr (21. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 550 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nintendo Joy-Con Pair Pastel Pink/Pastel Yellow Wireless Controller Nintendo Switch
550 kr
+ 39 kr fragt
Total: 589 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Nintendo Joy-Con Pair, Pastell Pink och Pastell Yellow, Switch
590 kr
Total: 590 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Nintendo Switch Joy-con Controller Par Pastel
600 kr
+ 40 kr fragt
Total: 640 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Nintendo Switch Joy-Con controller-sæt Pink/Neongul
709 kr
+ 79 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
NINTENDO Joy-Con Controller Nintendo Switch Pink Gul
729 kr
+ fri fragt
Total: 729 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nintendo
Kategori: Spilcontrollere