Nintendo Joy-Con Pair

Nintendo Joy-Con controllersæt i blå og rød til Switch tilbyder en intuitiv og fleksibel spiloplevelse. Med trådløs Bluetooth 3.0-teknologi giver de dig frihed til at spille uden begrænsninger. Disse ergonomiske controllers gør det nemt at mestre dine yndlingsspil med præcis knapstyring og reaktiv feedback.

Nintendo Joy-Con Pair koster lige nu 600 kr. En stigning på 1,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 590 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 590 kr (16. april 2026) og 640 kr (21. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 600 kr hos Gucca.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Nintendo Switch Joy-con Controller Pair Rød & Blå
600 kr
+ 40 kr fragt
Total: 640 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Nintendo Joy-Con-par håndkontrollere Blå/rød
649 kr
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nintendo Joy-Con Pair Neon Blue/Neon Red Wireless Controller Nintendo Switch
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Spil controller Nintendo Joy-Con blå/rød
709 kr
+ 79 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
NINTENDO Joy-Con Controller Blå Rød
789 kr
+ fri fragt
Total: 789 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nintendo
Kategori: Spilcontrollere