Nintendo Joy-Con (L/R) Blå/Neongul

Nintendo Joy-Con (L/R) sæt til Nintendo Switch i blå og neongul tilbyder alsidighed og kontrol. Brug dem som en enkelt controller eller to individuelle. De trådløse controllere giver dig den frihed og fleksibilitet, du har brug for i dine spil.

Nintendo Joy-Con (L/R) Blå/Neongul koster lige nu 535 kr. En stigning på 5,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 509 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 509 kr (22. april 2026) og 546 kr (19. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 535 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
NINTENDO Joy-Con / Controller Nintendo Switch Blå Gul
535 kr
Total: 535 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Nintendo Switch Joy-con Controller Sæt Blå Venstre Og Neon Gul Højre
640 kr
+ 40 kr fragt
Total: 680 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Nintendo Joy-Con-par håndkontroller Blå/gul
649 kr
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
NINTENDO Joy-Con / Controller Nintendo Switch Blå Gul
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nintendo Joy-Con Pair Blue/Neon Yellow Wireless Controller Nintendo Switch
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
NINTENDO Joy-Con Gamepad til Nintendo Switch. Blå og Gul
798 kr
+ 39 kr fragt
Total: 837 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.0%

Specifikationer

Mærke: Nintendo
Kategori: Videospilkonsoller