Ninja TB301EU Detect Power Mixer Pro

4.7 (456 anmeldelser)

Ninja TB301EU Detect Power Mixer Pro Blender er udstyret med en kraftfuld 1200 W motor, der leverer effektiv blendning af både friske og frosne ingredienser. Med sin 2,1-liters kande kan den håndtere store portioner, mens BlendSense™ teknologi justerer hastighed og tid automatisk for optimale resultater. Den er ideel til alt fra smoothies til supper.

Ninja TB301EU Detect Power Mixer Pro koster lige nu 1.417 kr. En stigning på 2,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.380 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.380 kr (24. april 2026) og 1.498 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.417 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ninja TB301EU Detect Power Mixer Pro Blender Sort
1.417 kr
Total: 1.417 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ninja Blender TB301EU Detect Power Mixer Pro 1200 W
1.450 kr
+ fri fragt
Total: 1.450 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Ninja TB301EU Detect Power Mixer Pro Blender 6 automatiske programmer Lavhastighedsfunktion Medium funktion Højhastighedsfunktion Sort
1.563 kr
Total: 1.563 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ninja TB301EU Detect Power Mixer Pro Blender 1.2kW Sort
1.579 kr
+ fri fragt
Total: 1.579 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Ninja TB301EU Detect Power Blender 1200W Pro+Single
1.899 kr
+ fri fragt
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Ninja TB301EU Detect Power Blender 1200W Pro+Single
1.899 kr
+ 43 kr fragt
Total: 1.942 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.1%

Specifikationer

Mærke: Ninja
Kategori: Køkkenmaskiner og blendere