Ninja OO101EU Woodfire

4.6 (1 anmeldelse)
Ninja OO101EU Woodfire
Bedste pris
Stabil pris
1.822kr
5.214 krSPAR 65%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Ninja OO101EU Woodfire er en alsidig udendørs elektrisk grill og røgeovn, der forener kraften fra 2400W med muligheden for at kombinere elektricitet og trækul. Med sin rektangulære rist- og bageplade kan du nyde autentisk madlavning med smagen af træfyrede retter i det fri. Den perfekte løsning til alt fra grillfester til pizzaaftener.

Ninja OO101EU Woodfire koster lige nu 1.822 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.822 kr (17. april 2026) og 1.822 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.822 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ninja OO101EU Woodfire elektrisk udendørs ovn 2400 W Rød
1.822 kr
Total: 1.822 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Ninja OO101EU Woodfire elektrisk udendørs ovn 2400 W Rød
2.543 kr
Total: 2.543 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ninja OO101EU barbecue & grill Elektrisk + trækul Sort, Rød, Sølv 2400 W
2.639 kr
+ fri fragt
Total: 2.639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ninja OO101EU outdoor barbecue/grill
2.784 kr
+ fri fragt
Total: 2.784 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Ninja OO101EU Woodfire miniovn 2.400 W grillovn til bord
3.099 kr
+ 119 kr fragt
Total: 3.218 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør favicon
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
Ninja Woodfire Oo101eu Udendørs Elektrisk Grill Og Røgeovn 2400w
3.409 kr
+ 19 kr fragt
Total: 3.428 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Ninja Woodfire Outdoor Ovn, Pizzaovn & Røgeovn 2400W OO101EU
5.214 kr
+ fri fragt
Total: 5.214 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ninja
Kategori: Pizzaovne
funktioner: Outdoor
type: Pizzaovn