Ninja Foodi Power Nutri CB100EU

4.7 (1 anmeldelse)

Ninja Foodi Power Nutri CB100EU er en alsidig blender med 1100 watt motor og Smart Torque teknologi. Den håndterer nemt frosne ingredienser og hårde materialer uden at miste hastighed. Med en 700 ml Power Nutri Cup er den ideel til smoothies, saucer og meget mere.

Ninja Foodi Power Nutri CB100EU koster lige nu 758 kr. En stigning på 3,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 733 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 733 kr (27. maj 2026) og 758 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 758 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ninja Foodi Power Nutri CB100EU Blender 1100W Sølv
758 kr
Total: 758 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør favicon
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
Ninja Blender Cb100eu
899 kr
+ 19 kr fragt
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ninja Foodi Power Nutri CB100EU Blender 1100W Sølv
1.029 kr
+ fri fragt
Total: 1.029 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ninja Blender Foodi Power Nutri CB100EU 1100 W
1.061 kr
+ fri fragt
Total: 1.061 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
NINJA CB100EU kop-blender, sort/sølv 1.100 W, 700 ml
1.079 kr
+ 109 kr fragt
Total: 1.188 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Ninja Foodi Power Nutri Blender Med Smart Torque Og Auto-iq 2-i-1
1.190 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.230 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Ninja Foodi Power Nutri CB100EU Blender Knusefunktion PowerMix-funktion Blandefunktion Blendfunktion Sølv
1.227 kr
Total: 1.227 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ninja
Kategori: Køkkenmaskiner og blendere