Ninja Foodi Dual Zone AF300EU

4.8 (22 anmeldelser)

Ninja Foodi Dual Zone AF300EU Airfryer giver dig mulighed for at tilberede to forskellige retter samtidig, takket være dens dobbelte zoner. Med en kapacitet på 7,6 liter og 2470W effekt er den perfekt til store måltider. Vælg mellem funktioner som Air Fry, Max Crisp og bagning for at opnå perfekte resultater hver gang.

Ninja Foodi Dual Zone AF300EU koster lige nu 1.171 kr. En stigning på 2,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.144 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.144 kr (20. maj 2026) og 1.226 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.171 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ninja Foodi Dual Zone AF300EU Airfryer 2470W Grå
1.171 kr
Total: 1.171 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ninja AF300EU Hot Air Fryer
1.212 kr
+ fri fragt
Total: 1.212 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Jatak.com favicon
Jatak.com
Ninja Air Fryer Dual Zone, 7,6 Liter, 2400 watt
1.379 kr
+ fri fragt
Total: 1.379 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 Dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Ninja Foodi AF300EU Airfryer Dual Zone
1.429 kr
Total: 1.429 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Ninja Foodi Dual Zone AF300EU Airfryer 2470W Grå
1.472 kr
Total: 1.472 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør favicon
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
Ninja Air Fryer Dual Zone, 7,6 Liter, 2400 Watt
1.589 kr
+ 19 kr fragt
Total: 1.608 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Ninja Foodi Dual Zone Airfryer 7,6 L
1.590 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.630 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Ninja Foodi Dual Zone AF300EU Airfryer 2470W Grå
1.599 kr
+ fri fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ninja Air Fryer 9,5L AF400EU
1.649 kr
+ fri fragt
Total: 1.649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.0%

Specifikationer

Mærke: Ninja
Kategori: Frituregryder
farve: Black, Gray, Stainless Steel
kapacitet: 3,8 l, 7,6 l, 9,46 l
stegemetode: Luft
strømforbrug: 2.470 W