Ninja Foodi CB350EU

Bedste pris
Stabil pris
991kr
1.689 krSPAR 41%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Ninja Foodi CB350EU er en blender med en kapacitet på 2,1 liter og en 1200W motor. Den har Smart Torque-motor, Auto-iQ-teknologi og 6 automatiske programmer, der gør det nemt at blende, hakke, purere og knuse is. Blenderen er kompakt og har automatiske funktioner, der forenkler tilberedning af smoothies, supper og saucer. Udført i sølv design.

Ninja Foodi CB350EU koster lige nu 991 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 10,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.108 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 991 kr (13. maj 2026) og 1.108 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 991 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ninja Foodi CB350EU Blender 1200W Sølv
991 kr
Total: 991 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Ninja Foodi CB350EU Blender Knusefunktion PowerMix-funktion 6 Auto-iQ-funktioner Hakkefunktion Blandefunktion Pureringsfunktion Blendfunktion Sølv
1.247 kr
Total: 1.247 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ninja Blender Foodi 3-in-1 Multi mixer 1200 W
1.500 kr
+ fri fragt
Total: 1.500 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Ninja CB350EU Foodi Power Blender 3i1 1200W
1.599 kr
+ fri fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Ninja CB350EU Foodi Power Blender 3i1 1200W
1.599 kr
+ 43 kr fragt
Total: 1.642 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Ninja Foodi Power Nutri Blender Med Smart Torque Og Auto-iq 3-i-1
1.680 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.720 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ninja Foodi CB350EU Blender Sølv
1.689 kr
+ fri fragt
Total: 1.689 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ninja
Kategori: Køkkenmaskiner og blendere