Ninja Creami NC300EU

4.5 (5 anmeldelser)

Med Ninja Creami NC300EU kan du nemt lave lækre is og sorbeter derhjemme. Denne stilfulde ismaskine med en kapacitet på 473 ml og 7 forudindstillede programmer gør det hurtigt at tilberede alt fra is til milkshakes. En BPA-fri beholder sikrer sikker opbevaring af dine frosne lækkerier.

Ninja Creami NC300EU koster lige nu 1.548 kr. En stigning på 15,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.338 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.338 kr (17. april 2026) og 1.549 kr (04. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.548 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ninja Ismaskine Creami NC300EU sort / sølv
1.548 kr
+ fri fragt
Total: 1.548 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Ninja Creami Sorbetblender 473ml Sort/ sølv
1.549 kr
+ fri fragt
Total: 1.549 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Ninja Creami Sorbetblender 473ml Sort/ sølv
1.669 kr
Total: 1.669 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ninja Ismaskine Creami NC300EU black / silver
1.689 kr
+ fri fragt
Total: 1.689 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør favicon
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
Ninja Creami Is- Og Dessertmaskine Nc300eu
2.009 kr
+ 19 kr fragt
Total: 2.028 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ninja Creami Sorbetblender 473ml 800W Sort/ sølv
2.358 kr
Total: 2.358 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
NINJA NC300EU ismaskine 473 ml, 800 W, sort
2.599 kr
+ 69 kr fragt
Total: 2.668 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ninja
Kategori: Ismaskiner
betjening: Automatisk