Ninja BN750EU

Bedste pris
Stabil pris
806kr
1.420 krSPAR 43%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Ninja BN750EU er en kraftfuld 2-i-1 blender med Auto-iQ-teknologi, der gør det nemt at lave smoothies, supper og saucer. Den har en motor på 1200 watt, en kapacitet på 2,1 liter og Pro Extractor-knive, som gør det muligt at blende ingredienser effektivt. Med one-touch betjening og forskellige indstillinger som puls, pause og mix får du fleksibilitet i køkkenet.

Ninja BN750EU koster lige nu 806 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 806 kr (09. maj 2026) og 806 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 806 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ninja BN750EU Blender 1.2kW Sort/ sølv
806 kr
Total: 806 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Ninja 2-i-1 BN750EU Blender
859 kr
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ninja Blender Blender 2-in-1 with Auto IQ 1200 W
879 kr
+ 39 kr fragt
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
BLENDER BN750EU NINJA
1.219 kr
+ fri fragt
Total: 1.219 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Ninja Blender med Auto-iQ – 2-i-1
1.230 kr
Total: 1.230 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Ninja Blender Med Auto-iq 2-i-1
1.420 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.460 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ninja
Kategori: Køkkenmaskiner og blendere