Ninja 2-i-1 Blender

4.7 (2 anmeldelser)
Ninja 2-i-1 Blender
Bedste pris
Stabil pris
806kr
1.699 krSPAR 53%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Ninja 2-i-1 Blender med Auto-iQ er ideel til at tilberede smoothies, saucer og dips. Dens kraftfulde motor og smarte teknologi gør blenderen effektiv og nem at bruge.

Ninja 2-i-1 Blender koster lige nu 806 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 1,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 821 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 806 kr (04. marts 2026) og 821 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 806 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ninja BN750EU Blender 1.2kW Sort/ sølv
806 kr
Total: 806 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ninja Blender Blender 2-in-1 with Auto IQ 1200 W
812 kr
+ 39 kr fragt
Total: 851 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Ninja 2-i-1 BN750EU Blender
859 kr
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør favicon
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
Ninja 2-i-1 Blender Med Auto-iq.
889 kr
+ 19 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
BLENDER BN750EU NINJA
1.219 kr
+ fri fragt
Total: 1.219 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Ninja Blender med Auto-iQ – 2-i-1
1.225 kr
Total: 1.225 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Ninja Blender Med Auto-iq 2-i-1
1.410 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.450 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
NINJA BN750 blender sort, 1.200 W, 2,1 l
1.699 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.768 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ninja
Kategori: Køkkenmaskiner og blendere