Nina Ricci L'Air du Temps

Nina Ricci L'Air du Temps Eau de Toilette er en ikonisk duft fra 1948, der indfanger essensen af tidløs elegance. Med sin krydrede blomsternote symboliserer den kærlighed og fred. Perfekt til kvinder, der ønsker en klassisk og sofistikeret parfume.

Nina Ricci L'Air du Temps koster lige nu 389 kr. En stigning på 2,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 379 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 379 kr (23. april 2026) og 461 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 389 kr hos Boligcenter.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Nina Ricci LAir du Temps Eau de Toilette 100 ml
389 kr
+ 79 kr fragt
Total: 468 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nina Ricci LAir Du Temps Edt Spray
455 kr
+ 39 kr fragt
Total: 494 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Nina Ricci LAir du Temps 100 ml
469 kr
+ 39 kr fragt
Total: 508 kr
På lager
Leveringstid: 4-8 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Nina Ricci L´Air Du Temps Eau De Toilette 100 ml
499 kr
+ fri fragt
Total: 499 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Nina Ricci LAir du Temps Edt 100ml
543 kr
Total: 543 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Nina Ricci LAir du Temps Edt 100ml
759 kr
Total: 759 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: nina ricci
Kategori: Parfume og eau de cologne