Nilfisk Select DRCL13E08A2 Classic

5.0 (3 anmeldelser)

Nilfisk Select DRCL13E08A2 Classic er en kompakt og stilfuld støvsuger, ideel til mindre boliger op til 80 m². Den har et effektivt HEPA13-filter, der fanger mikroskopiske partikler, hvilket gør den perfekt for allergikere. Med nem betjening og kraftig sugeevne er den velegnet til din daglige rengøring.

Nilfisk Select DRCL13E08A2 Classic koster lige nu 1.597 kr. Stort set på niveau med den laveste registrerede pris på 1.596 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.596 kr (08. april 2026) og 1.597 kr (29. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.597 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nilfisk Støvsuger støvsuger select drcl13e08a2 classic
1.597 kr
+ fri fragt
Total: 1.597 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Nilfisk Støvsuger 128390115
1.649 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.698 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Nilfisk Select DRCL13E08A2 Classic stvsuger
1.789 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.828 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Nilfisk Select støvsuger 450W
1.799 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.839 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Nilfisk Select støvsuger, 450 W, rød
1.799 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.839 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Nilfisk Select støvsuger, 450 W, rød
2.199 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.239 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Nilfisk Select DRCL13E08A2 CLASSIC EU Støvsuger 125W 3.1liter Mørkerød
2.379 kr
+ fri fragt
Total: 2.379 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nilfisk
Kategori: Vand- og støvsugere
farve: Red
funktioner: HEPA-filter
vægt: 6,4 kg