Nilfisk Multi II 30T

4.3 (335 anmeldelser)

Nilfisk Multi II 30T er en alsidig grovstøvsuger designet til både våd og tør rengøring. Med sin kraftige 1400W motor og en kapacitet på 30 liter, er den ideel til håndværkere og små virksomheder. Den er udstyret med en filterrensningsindikator og Push&Clean-systemet, der sikrer en konstant høj ydeevne ved at gøre filterrensning nemt og effektivt.

Nilfisk Multi II 30T koster lige nu 1.310 kr. Stort set på niveau med den laveste registrerede pris på 1.309 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.309 kr (30. marts 2026) og 1.310 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.310 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nilfisk Støvsuger Støv/vådsuger multi ii 30 t hobby
1.310 kr
+ fri fragt
Total: 1.310 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Nilfisk MULTI II 30 T EU Støvsuger 292W
1.479 kr
+ fri fragt
Total: 1.479 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Nilfisk Grovdammsugare Multi II 30T
1.515 kr
Total: 1.515 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Grovstøvsuger Multi II 30T
1.999 kr
Total: 1.999 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Nilfisk Multi II 30T vådstøvsuger, 1400 W
1.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.498 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Våd-/tørsuger Multi II 30T 1400W
2.231 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.280 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Nilfisk Multi II 30T vådstøvsuger, 1400 W
2.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.798 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Nilfisk Multi II 30T våd og tørsuger
2.899 kr
+ 599 kr fragt
Total: 3.498 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nilfisk
Kategori: Vand- og støvsugere