Nilfisk MULTI II 22 EU

4.3 (87 anmeldelser)

Nilfisk MULTI II 22 EU støvsugeren kombinerer kraftfuld ydeevne med alsidighed. Med en 1200W motor, 270W sugeeffekt og en 22 liters kapacitet er den perfekt til både indendørs og udendørs rengøring. Den brugervenlige design, herunder en 8 meters rækkevidde og filterrensningsindikator, sikrer effektiv rengøring hver gang.

Nilfisk MULTI II 22 EU koster lige nu 871 kr. En stigning på 0,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 870 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 870 kr (08. april 2026) og 871 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 871 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nilfisk Støvsuger MULTI II 22 EU
871 kr
+ 39 kr fragt
Total: 910 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Nilfisk Grovdammsugare MULTI II 22
1.080 kr
Total: 1.080 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Nilfisk Støvsuger Multi Ii 22
1.199 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.248 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Grovstøvsuger MULTI II 22
1.499 kr
Total: 1.499 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Nilfisk MULTI II 22 EU Støvsuger Beholder 270W
1.899 kr
+ fri fragt
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nilfisk
Kategori: Vand- og støvsugere
farve: Blue
funktioner: Våd/tør