Nilfisk Højtryksslange 20 m

Bedste pris
Stabil pris
1.873kr
2.546 krSPAR 26%
hos Specialbutikken
På lagerLaveste

Nilfisk Højtryksslange på 20 meter er designet til professionelle højtryksrensere. Slangen har en robust dobbelt-wire konstriktion, hvilket gør den ideel til krævende rengøringsopgaver. Med et standard 3/8” gevind er den let at montere.

Nilfisk Højtryksslange 20 m koster lige nu 1.873 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.873 kr (02. april 2026) og 1.873 kr (02. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.873 kr hos Specialbutikken.

Sammenlign priser

Bedste pris
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Nilfisk højtryksrenserslange 20 m
1.873 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.928 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nilfisk Tilbehør Dampslange 20 m. Prof
2.540 kr
+ fri fragt
Total: 2.540 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Højtryksslange 20 m dob.-wire DN10
2.546 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.595 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nilfisk fejemaskine
Kategori: Højtryksrenser tilbehør