Nilfisk Elite RCL14E08A2

4.2 (37 anmeldelser)

Nilfisk Elite RCL14E08A2 er en støvsuger designet til at levere effektiv rengøring med sin 125W sugeevne og avancerede luftfiltrering. Den er udstyret med et ergonomisk håndtag og brugervenlige funktioner, som gør den nem at betjene i daglig brug. Med sin rummelige beholder er den ideel til større rengøringsopgaver.

Nilfisk Elite RCL14E08A2 koster lige nu 1.938 kr. En stigning på 0,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.921 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.921 kr (05. maj 2026) og 1.999 kr (23. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.938 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nilfisk Støvsuger Elite RCL14E08A2
1.938 kr
+ fri fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Nilfisk Elite Støvsuger A+ 68db Hepa 14 Rcl14e08a2
2.190 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.230 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Nilfisk Dammsugare Elite RCL14E08A2 C
2.260 kr
Total: 2.260 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Støvsuger Elite RCL14E08A2 450W rød
2.303 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.352 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Nilfisk Elite RCL14E08A2 Støvsuger
2.399 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.448 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Støvsuger med HEPA-filter, energieffektiv, støjsvag
3.109 kr
Total: 3.109 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Nilfisk Elite RCL14E08A2 Støvsuger Beholder 125W 3.2liter Rød
3.659 kr
+ fri fragt
Total: 3.659 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nilfisk fejemaskine
Kategori: Vand- og støvsugere
farve: Orange