Nilfisk E 145.4-9 X-TRA

Bedste pris
Stabil pris
2.038kr
3.169 krSPAR 36%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Nilfisk E 145.4-9 X-TRA er en effektiv højtryksrenser med 145 bar tryk, ideel til både hjemmet og udendørs brug. Den har en robust aluminiumspumpe og en slidstærk induktionsmotor, hvilket sikrer lang holdbarhed. Med 9 meter højtryksslange på en praktisk tromle, er den velegnet til både lette og krævende rengøringsopgaver.

Nilfisk E 145.4-9 X-TRA koster lige nu 2.038 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.038 kr (24. marts 2026) og 2.038 kr (24. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.038 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Nilfisk Excellent E 145.4-9 X-TRA EU Sort Blå
2.038 kr
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Nilfisk E 145.4-9 X-TRA EU højtryksrenser
2.250 kr
+ 55 kr fragt
Total: 2.305 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nilfisk Højtryksrenser Højtryksrenser e 145.4-9 x-tra hobby
2.300 kr
+ fri fragt
Total: 2.300 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Højtryksrenser 145bar 230V E 145.4-9 X-TRA
2.724 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.773 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Nilfisk Excellent E 145.4-9 X-TRA EU Sort Blå
3.169 kr
+ fri fragt
Total: 3.169 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nilfisk-Advance
Kategori: Højtryksrensere