Nilfisk Core 140-6 PowerControl

Nilfisk Core 140-6 højtryksrenser er ideel til medium svære rengøringsopgaver omkring hjemmet. Med et maks. pumpetryk på 140 bar og justerbar PowerControl kan du effektivt og præcist tilpasse rengøringen efter behov. Denne robuste maskine er udstyret med en driftsikker metalpumpe og et ergonomisk design, der sikrer nem håndtering og lang levetid.

Nilfisk Core 140-6 PowerControl koster lige nu 1.388 kr. En stigning på 12,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.230 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.230 kr (14. maj 2026) og 1.388 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.388 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Hjtryksrenser Core 140-6 Powercontrol Nilfisk
1.388 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.427 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Core 140-6 Powercontrol (Eu)
1.425 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.464 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nilfisk Højtryksrenser Core 140-6 PowerControl
1.470 kr
+ fri fragt
Total: 1.470 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Nilfisk Core 140-6 højtryksrenser 140bar
1.499 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.098 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Nilfisk højtryksrenser Core 140-6 PowerControl
1.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.098 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Nilfisk CORE 140-6 POWERCONTROL EU Sort Blå
1.849 kr
+ fri fragt
Total: 1.849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Nilfisk Core 140-6 PowerControl højtryksrenser m/manuel slangeoprul
2.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.798 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nilfisk
Kategori: Højtryksrensere