Nilfisk Compact CORE 140-8 POWERCONTROL IH

Oplev effektiv rengøring med Nilfisk Compact CORE 140-8 POWERCONTROL IH højtryksrenser. Denne maskine er udstyret med trådløs trykregulering, der gør rengøringen både nem og præcis. Ideel til både udendørs og bilrengøring.

Nilfisk Compact CORE 140-8 POWERCONTROL IH koster lige nu 1.950 kr. En stigning på 13,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.725 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.725 kr (05. april 2026) og 1.957 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.950 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Nilfisk Core 140-8 Powercontrol Højtryksrenser Med Terassevasker
1.950 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Nilfisk Högtryckstvätt Core 140 PowerC
1.957 kr
Total: 1.957 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nilfisk Højtryksrenser Core 140-8 PowerControl IH PCA
2.261 kr
+ fri fragt
Total: 2.261 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Nilfisk Compact CORE 140-8 POWERCONTROL IH PCA EU Sort Blå
2.319 kr
+ fri fragt
Total: 2.319 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Højtryksrenser Core 140 PowerControl IH-PCA
2.819 kr
Total: 2.819 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 12.9%

Specifikationer

Mærke: Nilfisk-Advance
Kategori: Højtryksrensere