Nilfisk Compact C 110.7-5 X-TRA

Nilfisk Compact C 110.7-5 X-TRA er en effektiv højtryksrenser, ideel til rengøring af let tilsmudsede overflader op til 25 m2 pr. time. Med en driftssikker aluminiumspumpe og to dysevalg, Tornado og Powerspeed, kan du tilpasse rensekraften efter behov. Dens kompakte design gør den nem at opbevare og håndtere.

Nilfisk Compact C 110.7-5 X-TRA koster lige nu 686 kr. En stigning på 15,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 596 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 596 kr (01. marts 2026) og 693 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 686 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Nilfisk Högtryckstvätt C 110.7-5 X-TRA
686 kr
Total: 686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Nilfisk Compact C 110.7-5 X-TRA EU Sort Blå
709 kr
Total: 709 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nilfisk Højtryksrenser C 110.7-5 X-TRA
717 kr
+ 39 kr fragt
Total: 756 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Nilfisk Compact C 110.7-5 X-TRA EU Sort Blå
779 kr
+ fri fragt
Total: 779 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Nilfisk Højtryksrenser C 110.7-5 X-tra
790 kr
+ 40 kr fragt
Total: 830 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Højtryksrenser C 110,7-5 X-TRA
1.079 kr
Total: 1.079 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Højtryksrenser hobby C110.7-5 X-TRA
1.270 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.319 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nilfisk-Advance
Kategori: Højtryksrensere