Nilfisk Buddy II 18L T

3.8 (64 anmeldelser)

Nilfisk Buddy II er en alsidig grovstøvsuger, der egner sig til både våd- og tørsugning. Med en kraftfuld 1200 watt motor og en rummelig 18-liters beholder er den ideel til hjemmet, værkstedet eller diverse hobbyprojekter. Den praktiske tilslutning til elværktøj samt fleecefilterposesystemet gør rengøringen nem og effektiv, selv når der er vådt snavs.

Nilfisk Buddy II 18L T koster lige nu 732 kr. En stigning på 7,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 683 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 683 kr (30. april 2026) og 732 kr (13. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 732 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nilfisk Støvsuger Våd-/tørsuger buddy ll 18l t hobby
732 kr
+ 39 kr fragt
Total: 771 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Støvsuger Nilfisk Buddy II blå/sort 1200 W
739 kr
+ 119 kr fragt
Total: 858 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Nilfisk Grovdammsugare Buddy II 18L T
982 kr
Total: 982 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Nilfisk Buddy Ii 18l T
1.150 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Nilfisk Alto Buddy II 18T vådstøvsuger, 1200 W
1.190 kr
+ 70 kr fragt
Total: 1.260 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Nilfisk Alto Buddy II 18T vådstøvsuger, 1200 W
1.190 kr
+ 70 kr fragt
Total: 1.260 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Grovstøvsuger Buddy II 18L T
1.369 kr
Total: 1.369 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Nilfisk-Alto Buddy II 18T våd & tørsuger
1.499 kr
+ 70 kr fragt
Total: 1.569 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.0%

Specifikationer

Mærke: Nilfisk
Kategori: Vand- og støvsugere