Nilfisk Buddy II 18

Nilfisk Buddy II 18 er en praktisk grovstøvsuger, ideel til både vådt og tørt snavs. Med en rummelig 18-liters tank og en kraftfuld 1200 watt motor kan den håndtere alt fra hjemmestøv til værkstedssnavs. Den er let at transportere og kommer med et smart kliksystem til hurtigt skift af tilbehør.

Nilfisk Buddy II 18 koster lige nu 701 kr. En stigning på 0,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 699 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 699 kr (30. marts 2026) og 701 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 701 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nilfisk Støvsuger BUDDY II 18 INOX
701 kr
+ 39 kr fragt
Total: 740 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Nilfisk Alto Buddy II 18 Inox vådstøvsuger, 1200 W
989 kr
+ 70 kr fragt
Total: 1.059 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Nilfisk Grovdammsugare Buddy II 18L
1.007 kr
Total: 1.007 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Nilfisk Alto Buddy II 18 Inox vådstøvsuger, 1200 W
1.299 kr
+ 70 kr fragt
Total: 1.369 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Nilfisk-Alto Buddy II 18 Inox våd & tørsuger
1.299 kr
+ 70 kr fragt
Total: 1.369 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Nilfisk BUDDY II 18 Støvsuger
1.359 kr
+ fri fragt
Total: 1.359 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Grovstøvsuger Buddy II 18L Inox
1.399 kr
Total: 1.399 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nilfisk
Kategori: Vand- og støvsugere